Folligraft Kullanıcı Yorumu-İ.B

      

Nova Hair’e gelmeden önce çok sayıda doktor, saç uzmanı… Vb görüşmüştüm. Kullanmadığım ilaç sürmediğim losyon kalmamıştı. Belirgin bir hastalığım yoktu, tüm değerlerim normaldi ancak saçlarım sürekli açılıyordu. Fotoğraf çektirmek benim için işkence olmuştu. Her zaman önce saçımın neden az olduğu soruluyordu. Bir kadın için saçları çok önemlidir. Benim doğru dürüst saçım olmadığından ne boyatabiliyor ne de şekil verebiliyordum.

Gazetede ünlü bir dizi oyuncusunun kemoterapi sırasında Nova Hair’e gelip Folligraft kullandığını öğrendim ve araştırdım. Görüşmeye geldim ve hemen kararımı verdim. Sonuç ne olursa olsun mevcut halinden daha kötü olamazdı. Eylül ayında ilk uygulama yapıldı, gözlerime inanamadım. Kimse saçlarımın Folligraft olduğunu anlamıyordu, saçlarını mı boyattın ya da kestirdin mi diye soranlar oldu ama kimse Folligraft kullandığımı anlamadı. Şimdi saçlarıma fön çektiriyorum, örüyorum, dalgalı bırakıyorum. Hayatımda ilk defa saçlarımdan önce gözlerime bakılıyor. Hayatımda ilk defa korkmadan gülümsüyorum, kameraya kendime güvenim geldi, pozitif enerji doldum diyebiliriz.

Nova Hair çalışanlarına gelince, kapıda kocaman bir gülümsemeyle girip daha kocaman bir gülümseme ile çıkıyorum. Bunun nedeni sadece saçlarım değil elbette. Herkes o kadar sıcak o kadar pozitif ki… Herkes hep gülümsüyor, hep çok nazik ve hep çok güzel enerjiye sahipler.

Nova Hair’e ve tüm çalışanlara sonsuz teşekkür ediyorum.

Sevgilerimle

İ.B