Protez Saç ve Folligraft

      

 

Piyasada irili ufaklı bir çok Protez saç firması bulunmaktadır ve bu firmaların bir çoğu da kullandıkları ucuz ve içeriğinde sentetik maddeler bulunan yapıştırıcılar ile insan sağlığını riske atmaktadırlar. Önemli olan bir diğer konu ise dış görünüş… oldukça hassas bir durum olan “acaba çevremdekiler benim Protez saç kullandığımı anlayacak mı? “ sorusu son derece yıpratıcıdır. Sıradan Protez saçlarda kendini ilk fark ettiren şey alın bölgesi ve saç tellerinin yapısıdır. Alın bölgesinde oluşan koyu hat daha ilk bakışta kişinin başında bir Protez saç olduğunun anlaşılmasını sağlar. Saç tellerinin yapısal sorunları ise saça şekil verilmesini zorlaştırarak ayna karşısında uzun zamanlar harcanmasına sebebiyet verecektir.

 

Yukarıda Protez Saça dair avantaj ve dezavantajlardan bahsettik. Protez saç ve Folligraft arasında ki farklara bakacak olursak… Folligraft saçlandırma sistemi deneyimli ve uzman bir ekip tarafından tamamen kişiye özel tasarlanır. Kişiden alınan saç örneği ile birlikte tasarım şeması Amerika’da bulunan merkezimize gönderilir. Gönderilen donelere göre kişinin sipariş ettiği Folligraft hazırlanmaya başlanır. %100 gerçek insan saçı kullanılarak elde düğümleme tekniği ile hazırlanan Folligraft merkezimize ulaştıktan sonra profesyonel ellerde yeniden şekillendirilir.  Geriye bu eşsiz doğallığın tadını çıkarmak kalıyor. Folligraft ile tüm aktivitelerinizi kesintisiz yerine getirebilirisiniz. Folligraft başınızda iken spor yapabilir, havuza ya da denize girebilir, duş alabilir, saunaya girebilirsiniz. Folligraft alt yapıları %100 hava ve su geçirgen bir yapıda olduğundan rüzgârı bile saç diplerinizde hissedebilirsiniz… Folligraft başınıza FDA onaylı medikal solüsyonlar ile sabitlendiğinden dolayı cilt üzerinde herhangi bir tahribata yol açmaz… Detaylı bilgi için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz…

 

Web sitemizde bulunan tüm yazılı metin ve görseller tarafımıza ait olup izinsiz kopyalanması ve kullanılması halinde hukuki yollara başvurulacaktır.