Saç Dökülmesini Önleme

      

Saç dökülmesinin tedavisi yoktur ancak bu kaçınılmaz olduğu anlamına gelmez. Saç dökülmesinin bir çok türü yavaşlatılmış veya önüne geçilmiş olabilir. Nova Hair merkezlerimizde dökülmeyi yavaşlatmak için çeşitli araçlar kullanırız ve minimum seviyeye düşürürüz, kendi doğal saçlarınızın yeniden büyümesini sağlarız. Seçeneklerimiz lazerle yeniden saç çıkarma, topikal yoğunlaştırma (saç tellerini kuvvetlendirme)/saçı yeniden çıkaran ürünler, yoğunlaştırma tekniklerini içerir.

Bu çözümler Folligraft seçenekleriyle birleşmede çok iyi çalışabilir ve saç dökülmesinin en yoğun olduğu dönemlerde kayda değer çözümler ortaya koyar. Folligraft yaptırmadan önce, doğal saçlarınızı yeniden çıkarabileceğinizi ve gelecekteki kayıpları önleyip önleyemeyeceğinizi araştırın.

 

 

Hair Max-Lazer Bant

 

Lazer Bant 82 saçınızın foliküllerinin içerisinden 82 tane tıbbi kullanıma uygun lazer ışınını tedavi edici düşük enerjilerle saçınıza gönderir (Led yoktur). Bu besleyici lazer ışığı saç föliküllerini uyarır, seyrelmeyi tersine çevirir, saçınızın doğal büyüme döngüsünü geri kazandırır ve daha dolgun, daha yoğun bir şekilde saç büyümesini destekler.

Hairmax 1
Hairmax 2
Hairmax On