Kaza Sonucu Dökülmeler

      

Kaza sonucu oluşan travmalar veya yanık gibi yaralanmalar saç köklerinde dönüşü imkânsız ciddi hasarlara yol açmaktadır. Saçın tamamı veya belli kısımlarında oluşan kellikte saç ekimi ve benzeri cerrahi yöntemler olumlu sonuçlar vermemektedir. Kaza sonucu oluşan saç dökülmelerinde kişiler ciddi cilt hastalıkları yaşayabilirler.

Nova Hair olarak bu konuda ümidini kaybetmiş kişilere dünyanın en doğal saçlandırma sistemi olan Folligraft ile saçlanma olanağı sunuyoruz. Hiçbir cerrahi müdahale olmadan, cilt üzerinde kanama veya acı verici bir işlem uygulanmadan kendi saçlarınız ile uyumlu son derece doğal ve gerçek bir saçlandırma hizmeti sunuyoruz.

Folligraft saçlandırma sistemi aktif bir sosyal hayatı olan kişiler ve sosyal etkinliklerinde sauna, havuz, buhar banyosu ya da yüksek performans gerektiren sporlar, deniz, gibi ıslak aktivitelerde bile rakipsiz son derecede dayanıklı ve doğal bir görüntüye sahip olan Folligraftsaçlandırma sistemi saçsızlık sorunlarına mükemmel çözüm sunabilmektedir…

Genetik saç dökülmesi, saç hastalıkları, kemoterapi gibi sebeplerden ötürü saç kaybı yaşayan kişilerin sorunlarına bir çok çözüm alternatifleri bulunmaktadır. Saçları dökülen kişilerde çoğunun saç sistemi uygulatırken nelere dikkat etmeleri ve ne yapmaları gerektiği konusunda gerçek anlamda hiç bir fikirleri yoktur. Kendisi için en doğru saçlandırma sisteminin seçimi sırasında saçlandırma sistemleri hakkında tecrübeli ve profesyonel bir saç uzmanından destek alınması ve saçlandırma sistemleri hakkında titizlikle araştırma yapılmalıdır.